Folia samochodowa do przyciemniania szyb samochodowych 3M FX Standard 35.

Folia przeciwsłoneczna do przyciemniania szyb w samochodach 3M FX Standard 35 jest folią termokurczliwą, która podczas wygrzewania idealnie dopasowuje się do krzywizny szyby w aucie. Folia samochodowa 3M kurczy się zawsze w jednym kierunku, po długości rolki. Autofolia 3M FX ST 35 docelowo montowana jest po wewnętrznej stronie szyby w samochodzie i skutecznie ogranicza nagrzewanie się wnętrza pojazdu poprzez redukcję promieni podczerwonych IR. Efektem działania folii przyciemniającej 3M FX Standard 35 jest obniżenie temperatury wewnątrz auta poprawiając w ten sposób komfort podróży. Folia przeciwsłoneczna na szyby samochodowe 3M FX ST 35 to folia w kolorze czarnym o mniejszym przyciemnieniu niż folia przyciemniająca do szyb w samochodzie 3M FX ST 20 (przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 33%). Taki stopień przyciemnienia szyb w samochodzie ogranicza wgląd do wnętrza dzięki czemu oklejenie szyb samochodowych tą folią minimalizuje ryzyko włamania do samochodu i ewentualnej kradzieży.

Na uwagę zasługuję również fakt, iż folia samochodowa do przyciemniania szybsamochodowych 3M FX Standard 35 redukuje 99% promieni UV, które odpowiadają za odbarwianie się tapicerki, deski rozdzielczej itd. Folia przyciemniająca 3M w razie ewentualnej kolizji przytrzymuje rozbitą szybę w całości i chroni kierowcę przed uszkodzeniem ciała spowodowanym drobinami szkła z rozbitej szyby.

Folia okienna przeciwsłoneczna do szyb samochodowych firmy 3M zawsze składa się z dwóch warstw: folii właściwej z klejem przyklejanej od wewnętrznej strony szyby oraz folii zabezpieczającej klej przed zabrudzeniem usuwanej tuż przed aplikacją folii na szybie w aucie.

Folia samochodowa do przyciemniania szyb 3M posiada stosowne dokumenty dopuszczające je do obrotu na rynku polskim. Według obowiązującego prawa aplikować ją można tylko i wyłącznie na tylnych szybach w samochodzie.

 

 

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Chcesz wiedzieć więcej?


    Skontaktuj się z nami!

   Amplus: folie okienne autoryzowany dystrybutor i instalator folii


    Tel. 42 250 73 34 lub mail:biuro@foliaokienna.pl