Folia samochodowa do przyciemniania szyb samochodowych 3M FX Standard 50

Folia przyciemniająca 3M FX Standard 50 to autofolia przeznaczona do oklejania szyb wsamochodzie o najniższym stopniu przyciemnienia. Jest to folia samochodowa przeciwsłoneczna wewnętrzna o przepuszczalności światła widzialnego na poziomie 44%. Folia 3M FX ST50 to folia w kolorze czarnym produkowana z wysokiej jakości termokurczliwego poliestru (folia termokurczliwa). Folia samochodowa 3M składa się z dwóch folii składowych: folii właściwej z klejem oraz bezbarwnej folii ochronnej zabezpieczającej warstwę kleju przed zanieczyszczeniem. Na uwagę zasługuje fakt, iż termokurczliwy poliester pozwala na precyzyjne dopasowanie folii przyciemniającej do krzywizny szyby samochodowej. Efekt taki uzyskujemy poprzez wygrzanie folii samochodowej przed aplikacją za pomocą opalarki. Folia przyciemniająca 3M FX ST 50 pod wpływem strumienia ciepłego powietrza z opalarki kurczy się zawsze w jednym kierunku, po długości rolki.

Głównym zadaniem folii samochodowej przeciwsłonecznej do szyb samochodowych firmy 3M jest obniżenie temperatury wewnątrz pojazdu poprzez redukcję nadmiernej ilości promieniowania podczerwonego IR przedostającego się przez szyby do środka auta. Dodatkowo folia przeciwsłoneczna samochodowa 3M pozytywniewpływa na wygląd auta (czarna folia przyciemniająca). Dzięki takim właściwościom folia przyciemniająca 3M FX ST50 ogranicza wgląd do wnętrza samochodu zabezpieczając pojazd przed ewentualnym włamaniem. Dodatkową korzyścią jaką otrzymujemy po aplikacji folii samochodowej do przyciemniania jest ograniczenie zjawiska odbarwiania się tapicerki poprzez odbicie 99 % szkodliwych promieni UV. Po rozbiciu szyby samochodowej folia przeciwsłoneczna do samochodu 3M podtrzymuje pokruszoną szybę w jednym kawałku chroniąc pasażerów i kierowcę przed skaleczeniem.

Przyciemnianie szyb w samochodzie folią przeciwsłoneczną 3M FX Standard 50 dopuszczalne jest tylko na tylnych szybach, ponieważ według obowiązującego prawa folia samochodowa przyciemniająca naklejona na szybę przednią oraz szyby przednie boczne powinna mieć przepuszczalność światła widzialnego minimum 70 %.

Folia przeciwsłoneczna przyciemniająca 3M FX Standard 50 jest dopuszczona do stosowania na rynku polskim i posiada wymaganą dokumentację potwierdzającą ten fakt.

 

 

 

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Chcesz wiedzieć więcej?


    Skontaktuj się z nami!

   Amplus: folie okienne autoryzowany dystrybutor i instalator folii


    Tel. 42 250 73 34 lub mail:biuro@foliaokienna.pl